KONST / Litografier / Fotografi 14204333
nr 1420 4333
Fotografi
Sofia Hydman. Flicka med fläta. Signerad, numrerad 1/50. Färglitografi, bildmått: 46x17, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:35:37
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr